המלצות. הם מדברים על הכי טוב לנו

יניב טל

במאי ותסריטאי

אירנה היא מעצבת מעולה, העומדת בסטנדרטים של תעשיית הפרסומות, היא הביאה קו עדכני מלוטש, ויחד עם זאת מכובד ומסקרן שמעצים את התוכן שנמצא על גבי ה DVD.

שמי יניב טל, ואני במאי טלויזיה ופרסומות. אירנה עיצבה לי אריזה ומסכים לתיק עבודות על גבי DVD. אירנה היא מעצבת מעולה, העומדת בסטנדרטים של תעשיית הפרסומות, היא הביאה קו עדכני מלוטש, ויחד עם זאת מכובד ומסקרן שמעצים את התוכן שנמצא על גבי ה DVD.
 
העבודה מול אירנה הייתה מאוד נוחה; היא קשובה לצרכי הלקוח, לומדת ממנו, מוכנה לעשות שינויים מבלי להתווכח ויחד עם זאת שומרת על קו עיצובי שהיא שלמה איתו. מאוד נהניתי לעבוד עם אירנה, גם מהמקצועיות, גם מהיחס האישי וגם מרמת המחירים שאפשרה לי להגיע לתיק עבודות מרשים בלי לפשוט את הרגל. אני ממליץ עליה בחום, ומתכוון לשלוח אליה לקוחות נוספים שאני בטוח שהיא תתן להם שירות מעולה ומקצועי.

איליה פווזנר

מנהל החברה ולוטור

אירנה היא מעצבת מאוד מוכשרת. אני אוהב לעבוד איתה כי לכל עבודה שלה יש קסם ויופי מיוחדים.

אירנה היא מעצבת מאוד מוכשרת. אני אוהב לעבוד איתה כי לכל עבודה שלה יש קסם ויופי מיוחדים. כל העבודות שהזמנתי אצלה, ולא משנה קטנות או גדולות, אתרי אינטרנט, בנרים או כרטיסי ביקור, זוכים לתשבחות מכל מי שאני מראה אותן. לכן אני גם יכול להמליץ על אירנה בלב שלם – אם מחפשים עבודה אומנותית יפה ולא שגרתית, זאת הכתובת המומלצת בחום.

ד˝ר ערן פרמון

מנהל רפואי, אסתטיקה ושיקום הפה. מנהל פרמון דנטל סנטר

זהו האתר השני שאירנה וויקטור בנו עבורי...

זהו האתר השני שאירנה וויקטור בנו עבורי. השילוב בין היכולות העיצוביות והכשרון הגרפי של אירנה, ליכולת המקצועית הטנית הגבוהה של ויקטור אפשר בניית אתר מקצועי, אסתטי ומתקדם. טכנולוגיות וידאו מתקדמות ומהירות, שילוב תמונות, וגרפיקה נעימה לעיין. נהניתי מאוד מהעבודה עם אירנה וויקטור ומהתוצאה המצויינת. אני בהחלט ממליץ עליהם כאנשי מקצוע מעולים ונעימים

יפעת זוהר ואודי רביד

מעצבים

האתר נראה מעולה... נראה ועובד אחלה.

האתר נראה מעולה. הצלחת להעביר בעיצוב את התחושה והחום וזה ממש כף. נראה ועובד אחלה.

סטפן ריפקינד

גאגוזיה תרגומים

יש לך את היכולת לעצב את התמונה מהדמיון של הלקוח.

תודה רבה.
יש לך את היכולת לעצב את התמונה מהדמיון של הלקוח.
עיצוב ושיווק באינטרנט   ●    טלפון: 03-944-99-61   ●    נייד: 0545-20-45-65   ●    Skype: irawar   ●    warshavsky@gmail.com

כל עסק קטן או ביתי צריך לשקול להקים אתר אינטרנט. יש עסקים עבורם אתר אינטרנט אינו בעל ערך, אך עבור הרוב המכריע של העסקים, אתר האינטרנט יכול להיות מאוד יעיל וערוץ מכירות ושיווק כללי. ניצול האינטרנט בשביל העסק שלך הוא לא יקר . אפשר להתחיל עם דואר אלקטרוני על מנת לתקשר עם הלקוחות הקיימים או החדשים. האינטרנט הוא בשימוש על בסיס קבוע על ידי מיליונים ברחבי העולם. הם רוצים לקנות את "העדכני ביותר ואת הגדול ביותר". יש להם כסף. כל אחד מהם יכול להפוך ללקוח חדש. המידע שאתה מספק באתר האינטרנט שלך זמין באופן מיידי לכל אחד מהמשתמשים. מחקרים מראים חד משמעית שעסקים עם אתר אינטרנט, מצליחים טוב יותר.